לבנות פרזנטציה מנצחת

סדנאות לארגונים​

במה עוסקת הסדנה?

כל הכלים לפרזנטציה המנצחת שלכם.ן בארגון !

לקחת תוכן ולהפוך אותו להרצאה מעולה זה אתגר, זה הרבה יותר ממצגת טובה. וזה אפשרי, אם רק לומדים לעשות את זה נכון ובעיקר מותאם לך ולקהל היעד שלך.

כי מה יש בה בעצם בהרצאה טובה?
תחשבו על הרצאה כזו ששמעת, לא משנה אם היא 20 דקות או שעתיים. בוודאות מתקיימים בה ארבעת המרכיבים המהותיים האלה:

תוכן מרתק
חיבור עם הקהל
שפת גוף וקול שמשדרים בטחון ואותנטיות
הגשה חכמה, פרזנטציה שעושה שכל ומעניינת

קצת יותר בהרחבה…
תוכן 

התוכן הוא המרכיב החשוב ביותר בפרזנטציה. התחום שבו אתם.ן עוסקים.ות וזאת המומחיות שלכם.ן. המתודה לבניית הרצאה חייבת לשרת ולהיבנות מתוכן מעניין , מחדש ומסקרן. הסוד הוא לדייק רעיון מרכזי אחד או מסר ברור , שהוא הציר המרכזי שכל תוכן ההרצאה סובב סביבו. ובמקום לדחוס חומר בתוך הרצאה קצרה , פשוט לדייק רעיון אחד ואת כל הנתונים, עובדות, סיפורים ואנקודוטות לתת בהלימה אליו.

חיבור לקהל ויצירת מעורבות רגשית

חיבור עם הקהל חשוב מהרגע הראשון. אנחנו מזמינים.ות את השומעים.ות למסע יחד. כדי שהם יתנו אמון ויגלו עניין אנחנו כמרצים.ות חייבים.ות לחשוב על הערך שההרצאה תתן להם, על נקודת המבט שלהם לנושא ומקום ההשקה בינך לבינם.

החיבור יכול להיות דרך שאלות, סיפור, דוגמה, הומור ואפילו מבט בעיניים וחיוך מהלב. את כל אלה אלמד אותך לשזור בתוך ההרצאה שלכם.ן.

הרצאה שיוצאים ממנה בתחושה של וואו , היא כזו שהיה בה חיבור אישי עמוק בין המרצה לקהל וכזאת שנלמד ממנה משהו חדש.

שפת גוף

הכוללת הבעות הפנים ושימוש בקול הם כלי חשוב בתמיכה בתוכן שלכם.ן. כשאתם.ן מחברים.ות למסר  גם שפת הגוף מסונכרנת והכל זורם טבעי.  שפת הגוף היא חלק מהותי מיצירת האמון והחיבור עם הקהל.

הגשה
הרצאה טובה מתחילה בהכנה מנטלית וארגון של הפרזנטציה. אני לא מדברת רק על המצגת. הכוונה היא להגשה מיטבית של התוכן. כמו מנה טובה עם חומרי גלם מצוינים, תהיה מושלמת רק כשתוגש בצילחות יפה ומסודר בחוכמה. ההכנה, האימון והשיח הפנימי לפני שעולים על הבמה יכולים לשנות דרמטית את הצלחת ההרצאה. זו הסיבה שבסדנה לבניית הרצאה, חלק נכבד עוסק בהתנסות מעשית שמאפשרת לכם.ן לתרגל עמידה מול קהל אוהד ומשוב כן מהמשתתפים.ות בנוגע לכל אחד מהמרכיבים האלה.

כל מרכיב הוא עולם ומלואו, ובסדנה לבניית הרצאה אנחנו נלמד יחד על כל אחד מהם ולא נשאיר את זה ברמת החשיבה. זה וורקשופ מעשי שבו נבנה את השלד להרצאה שלכם.ן  נתרגל את הפתיח והסגיר מול אנשים, כך שתקבלו פידבק מיידי והזדמנות פז לשדרוג את התוכן וההצגה בזמן קצר.

הבמה מחכה לך!

איפה הסדנה?

זום או חדר ההדרכה בארגון

מילים טובות