מרעיון נפלא להרצאה מעולה​

סדנה לבעלי ולבעלות עסקים

במה עוסקת הסדנה?

צלמ.ת, מאמנ.ת, יועצ.ת, מטפל.ת או מדריכ.ת הורים, כולם.ן יכולים.ות לבנות הרצאה מרתקת ומשפיעה, וגם את.ה!
לקחת תוכן ולהפוך אותו להרצאה מעולה זה אתגר, זה הרבה יותר ממצגת טובה. וזה אפשרי, אם רק לומדים לעשות את זה נכון ובעיקר מותאם לך ולקהל היעד שלך.

כי מה יש בה בעצם בהרצאה טובה?
תחשוב/תחשבי על הרצאה כזו ששמעת, לא משנה אם היא 20 דקות או שעתיים. בוודאות מתקיימים בה ארבעת המרכיבים המהותיים האלה:

תוכן מרתק
חיבור עם הקהל
שפת גוף וקול שמשדרים בטחון ואותנטיות
הגשה חכמה, פרזנטציה שעושה שכל ומעניינת


וקצת יותר בהרחבה…
תוכן-התוכן הוא התחום שבו את.ה עוסק.ת וזאת המומחיות שלך. לא משנה אם את.ה עומד.ת להופיע עם הסיפור האישי שלך או עם תחום העיסוק המתודה לבניית הרצאה חייבת לשרת ולהיבנות מתוכן מעניין , מחדש ומסקרן. הסוד הוא לדייק רעיון מרכזי אחד או מסר ברור , שהוא הציר המרכזי שכל תוכן ההרצאה סובב סביבו. ובמקום לדחוס חומר בתוך הרצאה קצרה , פשוט לדייק רעיון אחד ואת כל הנתונים, עובדות, סיפורים ואנקודוטות לתת בהלימה אליו.


חיבור עם הקהל– חשוב מהרגע הראשון. אנחנו מזמינים.ות את השומעים.ות למסע יחד. כדי שהם יתנו אמון ויגלו עניין אנחנו כמרצים.ות חייבים.ות לחשוב על הערך שההרצאה תתן להם.ן, על נקודת המבט שלהם.ן לנושא ומקום ההשקה בינך לבינם.ן.

החיבור יכול להיות דרך שאלות, סיפור, דוגמה, הומור ואפילו מבט בעיניים וחיוך מהלב. את כל אלה אלמד אותך לשזור בתוך ההרצאה שלך.

הרצאה שיוצאים ממנה בתחושה של וואו , היא כזו שהיה בה חיבור אישי עמוק בין המרצה לקהל וכזאת שלמדנן ממנה משהו חדש.

שפת גוף-הכוללת הבעות הפנים ושימוש בקול הם כלי חשוב בתמיכה בתוכן שלך. כשאת מחוברת למסר מתלהבת מהתוכן בכל רמ"ח איברייך, גם שפת הגוף מסונכרנת והכל זורם טבעי.  שפת הגוף היא חלק מהותי מיצירת האמון והחיבור עם הקהל.

הגשה
הרצאה טובה מתחילה בהכנה מנטלית וארגון של הפרזנטציה. אני לא מדברת רק על המצגת. הכוונה היא להגשה מיטבית של התוכן. כמו מנה טובה עם חומרי גלם מצוינים, תהיה מושלמת רק כשתוגש בצילחות יפה ומסודר בחוכמה. ההכנה, האימון והשיח הפנימי לפני שעולים על הבמה יכולים לשנות דרמטית את הצלחת ההרצאה. זו הסיבה שבסדנה לבניית הרצאה, חלק נכבד עוסק בהתנסות מעשית שמאפשרת לך לתרגל עמידה מול קהל אוהד ומשוב כן מהמשתתפים.ות בנוגע לכל אחד מהמרכיבים האלה.

כל מרכיב הוא עולם ומלואו, ובסדנה לבניית הרצאה אנחנו לומדים.ות על כל אחד מהם ולא משאירים.ות את זה ברמת החשיבה. זה וורקשופ מעשי שבו נבנה את השלד להרצאה שלך ונתרגל את הפתיח והסגיר מול אנשים, כך שתקבל.י פידבק מיידי והזדמנות פז לשדרוג את התוכן וההצגה בזמן קצר.

הבמה מחכה לך!

למי זה הכי מתאים?

בעלות עסקים ואנשים עם סיפור אישי מעניין לצאת אתו לאור מול קהל או הרצאה עם רעיון נפלא הרוצים להעניק ערך לקהל אונליין או במפגש פנים אל פנים

איפה הסדנה?

כפר סבא , הסטודיו של יפעת פאר, רחוב דב הוז 54

משתתפים מספרים על החוויה

מתי הסדנאות הקרובות?

יום שלישי 24/5/22
בין השעות 18:00-21:00

רוצה להחליף מילה לפני ההרשמה?

מחכה לך פה בוואטסאפ בלחיצת כפתור